Srdce milovníků operety a dobré zábavy bude tlouct rychleji - Offenbachova PERIKOLA už v prosinci!

Jacques Offenbach: PERIKOLA (LA PÉRICHOLE). Premiéra 6. 1. 2012. Máte možnost spatřit ještě před premiérou - v prosinci! Srdečně vás zveme na veřejné generálky a předpremiéru - všechny tři prosincové termíny za snížené vánoční vstupné 100 Kč!

Vážení příznivci operety a díla J. Offenbacha! Připravujeme pro vás jednu z Offenbachových nejlepších a nejvtipnějších operet. Perikola je příběh potulné zpěvačky Perikoly, který se odehrává v exotickém prostředí Latinské Ameriky, v Peru!

perikola_plakat.jpg

Perikola je klasický operetní titul J. Offenbacha a je považována za jednu z jeho nejlepších operet. Jedná se o dílo mimořádně vtipné, postavené na konverzačním humoru a nabité dějovými zvraty a překvapeními. Atraktivní příběh milostného trojúhelníku Perikoly, svůdné a cílevědomé ženy-umělkyně, a dvou mužů - milence Piquilla a místokrále, uvádíme v českém jazyce s novým textem Jakuba Kruliše.

Dirigentem bude Caspar Richter, hudební ředitel NDB a světově uznávaný odborník na Offenbachovu tvorbu. Režiséra Tomáše Studeného zná brněnské publikum z velice zdařilé operní komedie J. Haydna Lékárník, která je nadále na našem repertoráru. 

Nová inscenace nabídne divákům unikátní možnost, totiž rozhodnout o tom, jaký bude závěr příběhu! Návštěvníci představení budou hlasovat v průběhu přestávky pomocí žetonů, které získají při vstupu do hlediště.

Představení je určeno nejen operetním a operním příznivcům, ale také fanouškům dobré zábavy. Perikola jistě pobaví publikum všech věkových kategorií - starší ocení operetní esprit a podívanou a mladší můžeme nalákat na exotickou atmosféru nabitou milostným vzrušením a rychlým dějovým spádem. A třeba zdůraznit, že na jevišti bude k vidění řada krásných žen v nádherných pestrobarevných róbách!

Dámy! Vy můžete v Perikole najít inspiraci, jak umně zacházet se svými mužskými protějšky a jak využít ženský půvab a šarm k dosažení svých cílů!

PERIKOLA / inscenace / vstupenky