Přidáváme slavnostní představení Nabucca v hvězdném obsazení ověnčeném Cenami Thálie

Srdečně Vás zveme na slavnostní představení opery Giuseppe Verdiho Nabucco, které přidáváme pro mimořádný zájem diváků. Jako dárek na závěr sezony jsme pro vás připravili pěvecký a herecký koncert - v  hlavních rolích vystoupí dva držitelé prestižní divadelní Ceny Thálie, barytonista Richard Haan (Cena Thálie 2010) a sopranistka Csilla Boross (Cena Thálie 2009). Janáčkovo divadlo, 12. 6. 2011 v 18 hodin.

foto_haan_nizina.jpg 

Připravili jsme pro všechny příznivce opery dárek a nasazujeme mimořádně představení opery Nabucco ve vynikajícím sólistickém obsazení. V roli Nabucca se představí Richard Haan, který získal Cenu Thálie za nejlepší operní výkon v roce 2010 (za roli Sebastiana v inscenaci opery Nížina Eugena d´Alberta Janáčkovy opery NDB) a jako Abigail vystoupí Csilla Borros, držitelka Ceny Thálie za nejlepší operní výkon v roce 2009 za roli Cio-Cio-San v opeře Madama Butterfly.

IMG_6554.JPG

Verdiho opera Nabucco patří již několik sezon k divácky nejoblíbenějším titulům našeho repertoáru. Starozákonní příběh o osvobození židovského národa je nabitý strhujícími melodiemi. Sbor Židů z Nabucca je jednou z nejznámějších operních melodií vůbec.

IMG_6097.JPG

Vstupenky / Obsazení / Inscenace