Prožijte romantický večer ve velkém stylu v opeře a s večeří pro dva!

Vyjděte si na představení jedné z nejkrásnějších ruských oper ve čtvrtek 14. 4. a získejte večeři v restauraci Bohéma a předplatné Lidových novin!

 IMG_8659.JPG

Petr Iljič Čajkovskij: EUGEN ONEGIN

Příběh lásky a nekonečné touhy je zpět

Jedna z nejkrásnějších ruských oper Eugen Onegin Petra Iljiče Čajkovského. V hlavních rolích se představí přední sólisté Janáčkovy opery v čele s vynikající sopranistkou a držitelkou prestižní ceny Thálie za rok 2009 Csillou Boross v roli ústřední hrdinky Taťány. Dále uvidíte a uslyšíte vynikající pěvce jako např. Petera Bergera, Vladimíra Chmela, Janu Wallingerovou atd. Představení řídí renomovaný dirigent Jaroslav Kyzlink.

Inscenace je dílem významného brněnského režiséra Zdeňka Kaloče, který na scéně Janáčkovy opery vytvořil i vynikající inscenace Janáčkových oper z Mrtvého domu, Káťa Kabanová a Její pastorkyňa a také Salome Richarda Strausse.

Získejte dvě vstupenky na představení opery Eugen Onegin v Janáčkově divadle 14. 4. za cenu jedné a poukázku na dvě jídla za cenu jednoho v restauraci Bohéma (v budově Janáčkově divadla, v termínu dle vašeho výběru, nejpozději do 30. 11. 2011).

Nabídka platí pro prvních 100 zákazníků, kteří zakoupí dvě vstupenky kategorie A, B na představení opery Eugen Onegin 14. 4. 2011 v předprodeji NDB (Dvořákova 11, Brno), a nejpozději do 14. 4. do 17.30 hodin.

Zakoupením vstupenky na Eugena Onegina 14. 4. se také zařadíte do slosování o 4 předplatná deníku Lidové noviny do konce roku 2011.

V pátek 15. 4. vylosujeme čtyři šťastné výherce a budeme vás informovat v následujícím Bulletinu NDB a na webu NDB v sekci opera. Pečlivě prosím uschovejte vaše vstupenky! Držitele vstupenek s vylosovanými čísly prosíme, aby kontaktovali marketing opery: janulikova@ndbrno_cz a přihlásili se o své předplatné Lidových novin.

Více informací o inscenaci a rezervace vstupenek 

Nabídka platí jen na vstupenky v plné ceně.

Termíny představení Eugena Onegina do konce sezony: 14. 4., 18. 5. 2011.

Foto: Jana Hallová