První den španělského turné - PŘESUN

Ve středu odjel náš soubor na turné do Španělska, a vy máte možnost sledovat jeho cestu krok za krokem! V každodenních fotoreportážích přímo z místa se tu s vámi celý týden budeme dělit o zážitky, úspěchy i atmosféru z jednotlivých koncertů! Začínáme!

Zdravíme všechny ty, kdo budou sledovat naše týdenní osudy na španělském turné !

Naše dlouhá cesta započala (pro některé) už v 4.45 hod. ráno, kdy jsme se tradičně "srazili" u Janáčkova divadla a následně se vydali směr Praha. Cesta po D1 byla zamlžená a "uplakaná" a zřejmě i proto nás letiště Václava Havla v Praze-Ruzyni přivítalo deštěm a nutno říci, že i poměrně studeným větrem...

Let Českých aerolinií do Madridu proběhl k naší spokojenosti velmi příjemně. Letiště Barajas bylo - na rozdíl od Ruzyně - zalité paprsky krásného podzimního slunce, leč ! Nelze zapomenout, že nás čeká ještě 480 km autobusem do města Candás, kde je celý soubor ubytován.

Kolegové, cestující přes Vídeň, měli ze začátku výhodu pozdějšího odjezdu z Brna, ovšem jejich příjezd na hotel byl hluboce po půlnoci... Doufejme, že i oni si stihnou odpočinout před dnešní generální zkouškou v Centro Niemeyer v Aviles http://www.niemeyercenter.org/ . 

brazil