Slavnostní premiéra operety J. Offenbacha PERIKOLA

Takto efektně vypadá nová operetní inscenace, kterou uvedeme v premiéře už tento pátek 6. ledna v Janáčkově divadle. Nenechte si ujít mimořádné představení, o jehož závěru rozhodnete také vy!

IMG_5010.JPG

Dirigentem bude Caspar Richter, hudební ředitel NDB a světově uznávaný odborník na Offenbachovu tvorbu. Režiséra Tomáše Studeného zná brněnské publikum z velice zdařilé operní komedie J. Haydna Lékárník, která je nadále na našem repertoáru. 

Nová inscenace nabídne divákům unikátní možnost, totiž rozhodnout o tom, jaký bude závěr příběhu! Návštěvníci představení budou hlasovat v průběhu přestávky pomocí žetonů, kterého ze dvou nápadníků si titulní hrdinka nakonec vybere!

Perikola je klasický operetní titul J. Offenbacha a je považována za jednu z jeho nejlepších operet. Jedná se o dílo mimořádně vtipné, postavené na konverzačním humoru a nabité dějovými zvraty a překvapeními. Atraktivní příběh milostného trojúhelníku Perikoly, svůdné a cílevědomé ženy umělkyně, a dvou mužů - jejího milence Piquilla a místokrále, uvádíme v českém jazyce s novým textem.

Představení je určeno nejen operetním a operním příznivcům, ale také fanouškům dobré zábavy. Perikola jistě pobaví publikum všech věkových kategorií - starší ocení operetní esprit a podívanou a mladší můžeme nalákat na exotickou atmosféru nabitou milostným vzrušením a rychlým dějovým spádem. A třeba zdůraznit, že na jevišti bude k vidění řada krásných žen v nádherných pestrobarevných róbách!

PERIKOLA / inscenace / kompletní fotogalerie / vstupenky

Foto: Jana Hallová