Soutěžte s Čertem a Káčou

  • káča

Velká soutěž pro děti i dospělé o pekelný recept a nejpěkněji vymalované omalovánky

Zapojte se s námi do příprav inscenace opery Čert a Káča!

Další operní premiéra je určena celým rodinám. Soubor opery se tentokrát vydá do Mahenova divadla, kde se chystá rozpoutat skutečné peklo. Než se tak na premiéře 10. prosince stane, můžete se do příprav inscenace zapojit i vy v soutěžích, které jsme pro vás připravili.

Pomožte nám vybarvit kostým Káči!

Pekelné síly se snaží překazit připravovanou inscenaci! Podařilo se jim zmocnit vzorníku látek ke kostýmu Káči a v krejčovně zůstal jen černobílý obrázek. Prosíme děti, aby se staly našimi kostýmními výtvarníky a pomohly nám Káču vybarvit. O vítězi bude rozhodovat čtyřčlenná porota včetně Káči a Lucifera! Nejlepší návrh bude uveřejněn v programu k inscenaci a jeho autor získá tři vstupenky na vybrané představení Čerta a Káči.

Soutěž je určena dětem do 7 let.

Omalovánky ke stažení v PDF a JPG 

Pekelná brambora!

Také pekelná kuchyně hledá nové šéfkuchaře, hlásit se mohou všichni bez věkového omezení. Podmínkou je předložení originálního receptu na jídlo z brambor. Recepty můžete zanechat v pekelném kotli během Noci divadel 19. listopadu v Janáčkově divadle, nebo je poslat je poštou či e-mailem (castkova@ndbrno_cz). Nejlepší recept bude uveřejněn v programu k inscenaci a jeho autor získá rovněž tři vstupenky na vybrané představení Čerta a Káči.

Obrázky a recepty nám zasílejte do 20. listopadu 2016 a nezapoměňte uvést své celé jméno, věk (u dětí), telefonní a e-mailový kontakt

Poštovní adresa
Národní divadlo Brno, příspěvková organizace Dramaturgie opery, Janáčkovo divadlo
Dvořákova 11
Brno 651 70

A ještě jednou e-mail
castkova@ndbrno_cz

Chcete dostávat pravidelně zprávy o projektech Janáčkovy opery pro děti? Napište nám (nevoralova@ndbrno_cz)!
Chcete dostávat pravidelně vždy na začátku každého měsíce program Janáčkovy opery na 4 měsíce dopředu? Napište nám (nevoralova@ndbrno_cz) také!