Zahájení sezóny Národního divadla Brno

Začátek divadelní sezóny s Janáčkovou operou

Připojte se k oslavám zahájení sezóny 2015/2016 Národního divadla Brno!

Léto se nezadržitelně chýlí ke konci, ale na oplátku vás čeká nová divadelní sezona. Již 2. září 2015 ožije piazzetta open air koncertem Janáčkovy opery Národního divadla Brno, který ji slavnostně zahájí. Těšit se můžete na sólisty, sbor a orchestr Janáčkovy opery spolu s baletem NdB, vše pod taktovkou šéfdirigenta Marka Ivanoviće. V podání Pavly Vykopalová, Václavy Krejčí Houskové, Petera Bergera a dalších zazní ukázky z premiér i repertoáru nastávající sezony. Mimořádným hostem koncertu je Vladimír Javorský. Slavnostní koncert začíná v 17.00 a vstup je zdarma.

Program, pro vás ale bude připraven na celý den a to nejen hudební. Čeká vás také móda a dobré jídlo, protože od 10:00 na prostranství kolem divadla proběhne jednodenní Mini Theatre Fashion Market pořádaným agenturou Lovemusic. Součástí Theatre Fashion Marketu bude Local Food Market - trh s lokálními potravinami a dobrotami z kvalitních kuchyní.

Po skončení zahajovacího koncertu se můžete těšit na Afterparty, na kterou vás zvou DJs LoveMusic, kteří piazzettu promění v taneční parket.