Zkoušky nové operní pohádky vrcholí - premiéra je za dveřmi!

PAPAGENO HRAJE NA KOUZELNOU FLÉTNU. Eberhard Streul (*1941) podle Kouzelné flétny W. A. Mozarta. Premiéra 25. 11. 2011 v Divadle Reduta. Srdečně vás zveme - a vemte s sebou dětičky ve věku 4-9 let!

Královna má jedinou dceru, kterou jí unesl zlý černokněžník. Pověří prince Tamina, aby princeznu Paminu vysvobodil. Ten se vydá na cestu za pomoci ptáčníka Papagena. Na dobrodružnou pouť po kouzelném lese se vydají také děti, které podstoupí s pohádkovými kamarády řadu zkoušek.

IMG_9044.JPG

Janáčkova opera připravuje premiéru nové operní pohádky pro nejmenší děti PAPAGENO HRAJE NA KOUZELNOU FLÉTNU, kterou zkomponoval německý skladatel E. Streul na motivy Kouzelné flétny W. A. Mozarta a je určená dětem ve věku 4-9 let.

IMG_8926.JPG

V těchto dnech probíhají v Divadle Reduty zkoušky a všichni účinkující umělci, inscenátoři a technický a produkční tým dotahují detaily, aby bylo vše co nejlépe připraveno na premiérový večer, který nás čeká už příští pátek 25. listopadu!

Po dlouhé době máte možnost vzít do opery skutečně ty nejmenší děti! Papageno je určen dětem ve věku 4-9 let, představení trvá necelou hodinu a děti jsou průběžně zapojovány pohádkovými postavami do děje. Instrumentální obsazení je komorní: klavír, flétna, celesta.

Inscenace / Fotogalerie / Vstupenky