Akce pro partnery

NDB pravidelně organizuje pro své partnery speciální eventy, jejichž cílem je, nejen poděkovat  partnerům za skvělou spolupráci a jejich pomoc, ale také seznámit partnery navzájem a vytvořit tak velikou divadelní fundraisingovou komunitu.

Ve víru orchestru

Národní divadlo Brno uspořádalo 19.května 2011 unikátní akci pro své vážené partnery. Pod vedením šéfdirigenta Janáčkovy opery NDB pana Caspara Richtera proběhla zkouška velkého operního orchestru na jevišti Janáčkova divadla. Což by ovšem nebylo nic nezvyklého, ale nevšednost celé zkoušce dodala právě přítomnost partnerů divadla přímo mezi muzikanty. Během hodiny intenzivního zážitku si hosté s členy orchestru procvičili slavnou Figarovu svatbu od Mozarta, Smetanovu Prodanou nevěstu a na závěr Wonderfull Town od Bernsteina. Celou atmosféru akce dotvořily kulisy z opery Eugen Onegin. Tento neobyčejný zážitek sklidil velký potlesk a hosté se tak na chvíli vžili do prostředí ze zákulisí opery.

 

Slavnostní podepsání deklarace mezi NDB a SYNOT TIP, a. s.

Slavnostní podepsání deklarace o uzavření partnerství mezi Národním divadlem Brno  a   společností SYNOT TIP, a. s. se uskutečnilo v pátek 15. října 2010. Výkonný ředitel společnosti SYNOT TIP, a. s. Petr Mikoška a ředitel Národního divadla Brno Daniel Dvořák ztvrdili svými podpisy Deklaraci o uzavření partnerství za účelem zachovávat a obohacovat národní kulturní dědictví. Stalo se tak ve 14. 30 ve foyeru historické budovy Mahenova divadla.

 

Sezona končí jdeme na pivo

úspěšné ukonční sezony 2009/2010