Program

Hledej:
únor 2016 březen 2016 duben 2016 květen 2016 červen 2016 červenec 2016 srpen 2016 září 2016 říjen 2016 listopad 2016 prosinec 2016 leden 2017 únor 2017 březen 2017 duben 2017 květen 2017 červen 2017 červenec 2017 srpen 2017 září 2017 říjen 2017 listopad 2017 prosinec 2017 leden 2018
Činohra Opera Balet Hosté
08.
Pondělí
Heinrich von Kleist
19:00 - 20:40
Nassim Nicholas Taleb,  Braňo Holiček,  Ilona Smejkalová
20:00 - 21:30
Posledních 7
09.
Úterý
Friedrich Schiller
20:00 - 21:35
 
17:00 - 19:15
10.
Středa
Gioachino Rossini
19:00 - 21:50
 
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 21:00
11.
Čtvrtek
 
20:30 - 22:00
Vyprodáno
12.
Pátek
Jiří Křižan
19:00 - 21:05
Leoš Janáček
19:00 - 21:40
13.
Sobota
David Seidler
19:00 - 21:15
Thomas Adès
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 21:30
Vyprodáno
 
17:00 - 19:15
14.
Neděle
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Vyprodáno
Bedřich Smetana
17:00 - 19:30
16.
Úterý
Bogdan Pawlowski
11:00 - 13:05
17.
Středa
William Shakespeare
19:00 - 21:35
Giuseppe Verdi
19:00 - 21:55
18.
Čtvrtek
Zdeněk Rotrekl,  Petr Maška,  Martin Františák
19:00 - 21:00
Posledních 7
Libor Vaculík,  Petr Malásek
19:00 - 21:25
19.
Pátek
Zdeněk Rotrekl,  Petr Maška,  Martin Františák
19:00 - 21:00
20.
Sobota
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Zdeněk Rotrekl,  Petr Maška,  Martin Františák
19:00 - 21:00
Richard Wagner
19:00 - 21:45
21.
Neděle
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Jakub Šafránek
14:00 - 15:10
Posledních 6
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
18:00 - 19:45
Vyprodáno
Leoš Janáček
17:00 - 19:40
Libor Vaculík,  Petr Malásek
19:00 - 21:25
22.
Pondělí
Zdeněk Rotrekl,  Petr Maška,  Martin Františák
19:00 - 21:00
23.
Úterý
Neil Simon
19:00 - 21:40
24.
Středa
Fjodor Michajlovič Dostojevskij,  Roman Sikora,  Martin Čičvák
19:00 - 21:40
Oskar Nedbal
19:00 - 21:35
25.
Čtvrtek
Jaroslav Havlíček
11:00
 
19:00 - 20:30
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00 - 22:00
26.
Pátek
Jakub Šafránek
10:00 - 11:10
Poslední 2
Jaroslav Havlíček
19:00
27.
Sobota
Jaroslav Havlíček
19:00
 
19:00 - 21:15
Eduard Künneke
14:00
Eduard Künneke
18:00
28.
Neděle
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
19:00 - 20:45
Vyprodáno
Gioachino Rossini
17:00 - 19:50
29.
Pondělí
Jaroslav Havlíček
19:00
Ira Levin
19:00 - 20:30