Program

EN SUB - činoherní představení s anglickými titulky, L - lektorský úvod půl hodiny před představením, vstup zdarma  

Hledej:
květen 2018 červen 2018 červenec 2018 srpen 2018 září 2018 říjen 2018 listopad 2018 prosinec 2018 leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 září 2019 říjen 2019 listopad 2019 prosinec 2019 leden 2020 únor 2020 březen 2020 duben 2020
Činohra Opera Balet Hosté
21.
Pondělí
 
19:00 - 20:30
 
Byt - Kobližná 10
17:30
 
Byt - Kobližná 10
20:00
22.
Úterý
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
20:00 - 21:45
Posledních 8
 
ArtBar
18:00
23.
Středa
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 22:15
Posledních 8
 
I. PREMIÉRA
19:00 - 21:20
 
Stan na Moravském náměstí
20:00
Vyprodáno
24.
Čtvrtek
Sébastien Thiéry
20:00 - 21:50
 
II. PREMIÉRA
19:00 - 21:20
 
Polárka - malá scéna
15:00
Poslední 1
 
Divadlo U stolu
15:00
 
Polárka - malá scéna
16:30
Vyprodáno
 
Divadlo U stolu
18:00
 
Mahenovo divadlo, Malá zkušebna
18:00
Vyprodáno
 
HaDivadlo
19:30
Posledních 7
 
Stan na Moravském náměstí
20:00
Poslední 1
 
Divadlo Husa na provázku
20:30
Vyprodáno
25.
Pátek
Charles Gounod
Výstaviště - pavilon P
19:00 - 22:30
 
Reduta
10:30
Posledních 8
 
Reduta
17:00
Posledních 5
 
Městské divadlo Brno
17:30
Posledních 10
 
Mahenovo divadlo
19:00
 
Reduta
19:00
Posledních 6
 
HaDivadlo
19:30
 
Městské divadlo Brno
19:30
 
Divadlo U stolu
20:00
Vyprodáno
 
Stan na Moravském náměstí
20:00
 
Sraz diváků na křižovatce ulic Leitnerova a Pekařská
22:00
26.
Sobota
Charles Gounod
Výstaviště - pavilon P
19:00 - 22:30
 
Dance Brno 100 - Polský národní balet Varšava
Výstaviště - pavilon F
19:00
 
Divadlo Polárka
10:30
Poslední 4
 
Stan na Moravském náměstí
14:00
 
Městské divadlo Brno
14:30
 
Divadlo Polárka
15:30
 
Městské divadlo Brno
17:00
 
Polárka
17:30
 
HaDivadlo
18:00
 
Divadlo Husa na provázku
19:00
Vyprodáno
 
Stan na Moravském náměstí
20:00
 
Reduta
22:00
Vyprodáno
27.
Neděle
Charles Gounod
Výstaviště - pavilon P
19:00 - 22:30
 
Polárka
13:00
 
Polárka
15:30
 
Městské divadlo Brno
16:00
 
Divadlo na Orlí
17:00
 
šapitó v Lužánkách
17:00
 
HaDivadlo
19:00
Poslední 2
 
Městské divadlo Brno
19:00 - 20:30
 
Reduta
19:00
 
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:00
28.
Pondělí
 
Polárka
11:00
Poslední 1
 
Polárka
14:30
Poslední 2
 
Polárka
17:30
 
Divadlo na Orlí
17:30
Posledních 9
 
Reduta
19:00 - 21:20
 
Městské divadlo Brno
19:30
 
Mahenovo divadlo
19:30
 
Stan na Moravském náměstí
20:00
 
HaDivadlo
21:00
29.
Úterý
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
10:00 - 12:30
Vyprodáno
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Rainer Werner Fassbinder
EN SUB
19:00 - 21:00
Petr Iljič Čajkovskij
Mahenovo divadlo - L
19:00 - 21:25
 
Dance Brno 100 - Balet Slovenského národního divadla
Výstaviště - pavilon F
19:00 - 20:30
 
Stan na Moravském náměstí
18:00
 
Divadlo Husa na provázku
20:00
30.
Středa
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Simona Petrů
EN SUB
19:00 - 20:30
Petr Iljič Čajkovskij
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:25
 
HaDivadlo
20:00
31.
Čtvrtek
Václav Renč
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:50
Vyprodáno
Vladislav Vančura
Cirkusové šapitó
19:00 - 21:30
Poslední 1
Simona Petrů
19:00 - 20:30
Wolfgang Amadeus Mozart
19:00 - 22:00
 
Dance Brno 100 - Balet Národního divadla Bělehrad
Výstaviště - pavilon F
19:00