Program

Hledej:
říjen 2016 listopad 2016 prosinec 2016 leden 2017 únor 2017 březen 2017 duben 2017 květen 2017 červen 2017 červenec 2017 srpen 2017 září 2017 říjen 2017 listopad 2017 prosinec 2017 leden 2018 únor 2018 březen 2018 duben 2018 květen 2018 červen 2018 červenec 2018 srpen 2018 září 2018
Činohra Opera Balet Hosté
01.
Sobota
Jakub Šafránek
10:00 - 11:10
Bogdan Pawlowski
18:00 - 20:05
 
Divadelní spolek Frída
19:00 - 21:00
02.
Neděle
 
Balet Slovenského národního divadla
19:00
03.
Pondělí
Jaroslav Havlíček
19:00 - 21:30
04.
Úterý
Petr Iljič Čajkovskij
Lektorský úvod půl hodiny před představením
17:00 - 18:50
05.
Středa
Sofoklés
19:00 - 20:40
06.
Čtvrtek
Jiří Křižan
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00 - 21:05
 
Straka v říši entropie (Markéta Baňková)
20:30 - 22:00
07.
Pátek
Ira Levin
19:00 - 20:30
Leoš Janáček
PREMIÉRA
19:00
08.
Sobota
 
Káťa Kabanová - jeviště
Jiná
17:00
 
Janáček Brno 2016
Jiná
11:00
 
Janáček Brno 2016
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
15:00
Posledních 7
 
Janáček Brno 2016
Jiná
19:00
09.
Neděle
Leoš Janáček
Lektorský úvod půl hodiny před představením
15:00
 
Janáček Brno 2016
Jiná
11:00
 
Vstup zdarma
15:00
 
Janáček Brno 2016
Jiná
19:30
10.
Pondělí
Zdeněk Rotrekl,  Petr Maška,  Martin Františák
19:00 - 21:00
 
Janáček Brno 2016
Jiná
19:00
 
Janáček Brno 2016
Jiná
20:00
11.
Úterý
 
19:00 - 20:30
 
Janáček Brno 2016 Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00
12.
Středa
Agatha Christie
19:00 - 21:20
Leoš Janáček
Janáček Brno 2016 Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00
13.
Čtvrtek
 
Janáček Brno 2016
Jiná
16:00
 
Janáček Brno 2016
19:00
 
Janáček Brno 2016
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:30
14.
Pátek
 
Janáček Brno 2016
18:00
Posledních 13
 
Janáček Brno 2016
Jiná
19:00
 
Vstup zdarma
19:00
 
Janáček Brno 2016
Jiná
20:00
Vyprodáno
15.
Sobota
Béla Bartók,  Arnold Schönberg
PREMIÉRA
19:00
 
Janáček Brno 2016
Jiná
10:00
Poslední 1
 
Janáček Brno 2016
Jiná
16:00
 
Janáček Brno 2016
20:00
16.
Neděle
Alois Mikulka
PREMIÉRA
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 11:00
Posledních 6
 
Janáček Brno 2016
Foyer Janáčkova divadla - Rooseveltova 1-7
16:00
Béla Bartók,  Arnold Schönberg
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
17:00 - 18:50
 
Janáček Brno 2016
Jiná
10:00
 
Janáček Brno 2016
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
20:00
17.
Pondělí
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 11:00
Vyprodáno
 
Janáček Brno 2016
Jiná
19:00
 
Janáček Brno 2016
19:00
18.
Úterý
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 11:00
Vyprodáno
Leoš Janáček
Janáček Brno 2016 - Slavnostní závěr festivalu
19:00 - 21:40
19.
Středa
Oscar Wilde
18:00 - 20:25
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
20:00 - 21:45
Vyprodáno
20.
Čtvrtek
Oscar Wilde
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00 - 21:25
Oskar Nedbal
17:00 - 19:35
21.
Pátek
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00 - 21:45
Posledních 12
Oskar Nedbal
19:00 - 21:35
22.
Sobota
David Seidler
Pro abonenty F 15/16
17:00 - 19:15
 
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00 - 21:20
 
Don Giovanni + Lektorský úvod půl hodiny před představením
18:45
23.
Neděle
Alena Kastnerová
10:00 - 11:00
Béla Bartók,  Arnold Schönberg
17:00
 
19:00 - 21:30
24.
Pondělí
William Shakespeare
19:00 - 21:35
Tomáš Hanzlík,  Vít Zouhar
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 20:15
25.
Úterý
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 11:00
Vyprodáno
Tomáš Hanzlík,  Vít Zouhar
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00 - 20:15
 
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00 - 21:20
26.
Středa
Oskar Nedbal
19:00 - 21:35
27.
Čtvrtek
Thomas Mann
PREMIÉRA
19:00
Vyprodáno
Yasmina Reza
19:00 - 20:35
28.
Pátek
Thomas Mann
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00
Leoš Janáček
19:00
29.
Sobota
Robert Luise Stevenson
14:00 - 15:50
Thomas Mann
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00
Giuseppe Verdi
19:00 - 21:50
30.
Neděle
Martin Sládeček
19:00 - 21:20
Béla Bartók,  Arnold Schönberg
17:00
31.
Pondělí
Neil Simon
19:00 - 21:40