Program

EN SUB - činoherní představení s anglickými titulky, L - lektorský úvod půl hodiny před představením, vstup zdarma  

Hledej:
říjen 2019 listopad 2019 prosinec 2019 leden 2020 únor 2020 březen 2020 duben 2020 květen 2020 červen 2020 červenec 2020 srpen 2020 září 2020 říjen 2020 listopad 2020 prosinec 2020 leden 2021 únor 2021 březen 2021 duben 2021 květen 2021 červen 2021 červenec 2021 srpen 2021 září 2021
Činohra Opera Balet Hosté
17.
Čtvrtek
Carlo Goldoni
19:00 - 21:15
Vyprodáno
Gioachino Rossini
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:50
18.
Pátek
Jaroslav Havlíček
EN SUB
19:00 - 21:30
 
19:00 - 20:20
Ludwig Minkus
OBNOVENÁ PREMIÉRA - V roli Solora se představí první sólista Finského Národního baletu Michal Krčmář.
19:00 - 21:25
19.
Sobota
Jakub Šafránek
14:00 - 15:15
Alena Mornštajnová
19:00 - 21:45
Ludwig Minkus
L - Pozor změna - v roli Solora se představí emeritní první sólista Bavorského státního baletu Maxim Chashchegorov .
19:00 - 21:25
20.
Neděle
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Vyprodáno
Robert Luise Stevenson
15:00 - 16:50
Ferdinand von Schirach
19:00 - 21:20
Ludwig Minkus
V roli Solora se představí emeritní první sólista Bavorského státního baletu a stálý host Baletu NdB Maxim Čaščegorov.
17:00 - 19:25
22.
Úterý
Jiří Teml
11:00 - 12:00
Vyprodáno
Petr Iljič Čajkovskij
L
19:00 - 20:55
23.
Středa
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:30
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 20:55
24.
Čtvrtek
Alena Mornštajnová
19:00 - 21:45
25.
Pátek
Alena Mornštajnová
19:00 - 21:45
Sergej Prokofjev
L
19:00 - 21:20
26.
Sobota
Alena Kastnerová
14:00 - 14:50
Jacques Prévert
EN SUB
19:00 - 21:45
Bedřich Smetana
L
17:00 - 20:50
 
MANON
18:45 - 23:00
27.
Neděle
Zdeněk Král
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 11:10
Vyprodáno
Friedrich Schiller
19:00 - 21:35
28.
Pondělí
Doug Wright
L
19:00 - 21:45
Bedřich Smetana
L Slavnostní představení ke Dni vzniku samostatného československého státu.
17:00 - 20:50
29.
Úterý
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Jacques Offenbach
17:00 - 20:00
 
Divadelní spolek Frída
19:00 - 21:00
30.
Středa
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
19:00 - 21:10
31.
Čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 22:10
 
19:00