Program

EN SUB - činoherní představení s anglickými titulky, L - lektorský úvod půl hodiny před představením, vstup zdarma  

Hledej:
leden 2020 únor 2020 březen 2020 duben 2020 květen 2020 červen 2020 červenec 2020 srpen 2020 září 2020 říjen 2020 listopad 2020 prosinec 2020 leden 2021 únor 2021 březen 2021 duben 2021 květen 2021 červen 2021 červenec 2021 srpen 2021 září 2021 říjen 2021 listopad 2021 prosinec 2021
Činohra Opera Balet Hosté
01.
Neděle
Zdeněk Král
10:00 - 11:10
Antonín Dvořák
18:00 - 21:10
 
preview festivalu Janáček Brno 2020
Divadlo Reduta, Mozartův sál - Zelný trh 4
19:00
02.
Pondělí
 
19:00 - 20:30
Richard Strauss
19:00 - 22:50
03.
Úterý
Alena Mornštajnová
L
19:00 - 21:55
04.
Středa
Alena Mornštajnová
19:00 - 21:55
05.
Čtvrtek
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
 
Zrušeno - Info: 542 158 120 (8.30-18h) Velmi se omlouváme.
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
18:00 - 20:15
06.
Pátek
Marius von Mayenburg
I. PREMIÉRA
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
11:00 - 13:15
Petr Iljič Čajkovskij
18:00 - 20:15
07.
Sobota
Robert Luise Stevenson
14:00 - 15:50
Marius von Mayenburg
II. PREMIÉRA
19:00
Petr Iljič Čajkovskij
17:00 - 19:15
08.
Neděle
Zdeněk Král
10:00 - 11:10
Jiří Křižan
19:00 - 21:30
Richard Strauss
17:00 - 20:50
09.
Pondělí
Marius von Mayenburg
L
19:00
10.
Úterý
Carlo Goldoni
19:00 - 21:15
11.
Středa
Carlo Goldoni
19:00 - 21:15
Leoš Janáček
L
19:00 - 21:10
12.
Čtvrtek
Alois Jirásek
veřejná generálka
10:00 - 12:30
Neil Simon
19:00 - 21:40
 
Janáčkovo divadlo, Příhody lišky Bystroušky
11:00
Leoš Janáček
L
19:00 - 21:10
 
Divadelní sál - Jsem kněžna bláznů
19:00
13.
Pátek
Alois Jirásek
PREMIÉRA
19:00 - 21:30
Charles Gounod
18:00 - 21:45
 
Losos v kaluži (spoluúčinkuje Markéta Lukášková)
20:30 - 21:45
14.
Sobota
Alois Jirásek
L
19:00 - 21:30
Eberhard Streul
16:00 - 16:45
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
L
18:00 - 20:15
15.
Neděle
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
14:00 - 14:45
Karel Veselý,  Vladimir 518
DERNIÉRA
19:00 - 20:30
Eberhard Streul
11:00 - 11:45
Petr Iljič Čajkovskij
17:00 - 19:15
17.
Úterý
Alois Jirásek
L
18:00 - 20:30
 
Divadelní spolek Frída
19:00
18.
Středa
Alois Jirásek
10:00 - 12:45
Alois Jirásek
19:00 - 21:45
Bohuslav Martinů
19:00 - 22:00
19.
Čtvrtek
 
Janáčkovo divadlo, Hry o Marii
11:00
Bohuslav Martinů
18:00 - 21:00
20.
Pátek
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
 
vánoční speciál
19:00 - 20:30
Petr Iljič Čajkovskij
L, První sólista Slovenského národního baletu Andrej Szabo jako host.
18:00 - 20:15
21.
Sobota
Alois Mikulka
Malá scéna Mahenova divadla - Malinovského nám. 1
10:00 - 10:45
Alena Mornštajnová
19:00 - 21:55
Jiří Teml
16:00 - 17:00
Petr Iljič Čajkovskij
První sólista Slovenského národního baletu Andrej Szabo jako host.
11:00 - 13:15
Petr Iljič Čajkovskij
První sólista Slovenského národního baletu Andrej Szabo jako host.
15:00 - 17:15
 
Vánoční prohlídka Mahenova divadla (pouze pro diváky večerní Hany) Vstup za symbolických 50 Kč (vstupenky k zakoupení na místě). Omezená kapacita – nutná rezervace na koplik@ndbrno.cz
17:30 - 18:30
 
Zrušeno - Info: 542 158 120 (8.30-18h) Velmi se omlouváme.
19:00
22.
Neděle
Zdeněk Král
10:00 - 11:10
Rudolf Těsnohlídek,  Zoja Mikotová,  Iva Klestilová
19:00 - 21:10
Antonín Dvořák
18:00 - 20:30
26.
Čtvrtek
Carlo Goldoni
19:00 - 21:15
Antonín Dvořák
16:00 - 18:30
27.
Pátek
Gioachino Rossini
Mahenovo divadlo
19:00 - 21:50
28.
Sobota
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Alois Jirásek
17:00 - 19:45
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
L
18:00 - 20:15
29.
Neděle
Jakub Šafránek
14:00 - 15:15
Louis Nowra
EN SUB
19:00 - 21:25
Richard Strauss
18:00 - 21:50
30.
Pondělí
David Seidler
EN SUB
19:00 - 21:15
Jacques Offenbach
17:00 - 20:00
31.
Úterý
Alois Jirásek
Welcome drink a malé překvapení v ceně vstupenky
17:00 - 19:45
Petr Iljič Čajkovskij
Silvestrovské jezero labutí
19:30 - 02:01