Program

Přátelé, milí návštěvníci, vítejte na stránkách Národního divadla Brno! V této sezoně se na vás budeme těšit nejen v Mahenově divadle a divadle Reduta (Janáčkovo opravujeme:), ale také nově na brněnském výstavišti v pavilonu P a cirkusovém Šapitó , které v únoru postavíme v našem oblíbeném městském parku Lužánky.  Těšíme se na Vás a přejeme krásné zážitky na našich představeních.

Hledej:
listopad 2017 prosinec 2017 leden 2018 únor 2018 březen 2018 duben 2018 květen 2018 červen 2018 červenec 2018 srpen 2018 září 2018 říjen 2018 listopad 2018 prosinec 2018 leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 září 2019 říjen 2019
Činohra Opera Balet Hosté
01.
Pátek
 
Biskupský dvůr
20:30 - 22:30
02.
Sobota
Amilcare Ponchielli
Špilberk
19:00 - 22:00
 
Biskupský dvůr
20:30 - 22:30
03.
Neděle
Georges Bizet
Špilberk
19:00 - 22:30
 
Biskupský dvůr
20:30 - 22:30
04.
Pondělí
 
Biskupský dvůr
20:30 - 22:30
05.
Úterý
 
Biskupský dvůr
20:30 - 22:30
06.
Středa
 
Zelný trh
Jiná
17:00
David Seidler
Zrušeno - Info: 542 158 120 Velmi se omlouváme.
19:00 - 21:15
 
Zelný trh
Jiná
17:00
 
Zelný trh
Jiná
17:00
07.
Čtvrtek
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
 
TIC Radnická: Pravidla slušného chování v moderní společnosti
18:00
09.
Sobota
Antonín Dvořák
18:00 - 21:00
10.
Neděle
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
11.
Pondělí
Jiří Křižan
19:00 - 21:30
12.
Úterý
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
20:00 - 21:45
Gioachino Rossini
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00 - 21:45
14.
Čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
Host MIKALAI RADZIUSH, Sólista baletu Státní opery v Budapešti
19:00 - 21:40
15.
Pátek
William Shakespeare
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 20:35
16.
Sobota
Henrik Ibsen
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00 - 21:20
Giuseppe Verdi
Představení zrušeno. Omlouváme se.
17:00 - 19:40
17.
Neděle
Antonín Dvořák
17:00 - 20:00
18.
Pondělí
Neil Simon
19:00 - 21:40
19.
Úterý
Yasmina Reza
19:00 - 20:35
Ira Levin
19:00 - 20:40
20.
Středa
 
Zadáno
11:00
22.
Pátek
Marina Carr
I. PREMIÉRA. Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:45
23.
Sobota
Marina Carr
II. PREMIÉRA - Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 21:45
24.
Neděle
Petr Iljič Čajkovskij
Představení věnováno 100. výročí narození Miry Figarové
18:00 - 20:40
25.
Pondělí
Karel Veselý,  Vladimir 518
19:00 - 20:25
26.
Úterý
Nassim Nicholas Taleb,  Braňo Holiček,  Ilona Smejkalová
19:00 - 20:30
27.
Středa
Petr Iljič Čajkovskij
19:00 - 21:40
 
ZVÍŘE (za účasti Torey Hayden!! + diskuze + prodej knih + autogramiáda)
20:30 - 22:00
28.
Čtvrtek
Petr Iljič Čajkovskij
Lektorský úvod půl hodiny před představením
19:00 - 21:40
29.
Pátek
Květa Legátová,  Dodo Gombár
Lektorský úvod půl hodiny před představením.
19:00 - 22:00
30.
Sobota
Alena Kastnerová
10:00 - 16:00
Květa Legátová,  Dodo Gombár
19:00 - 22:00