Programm

Suche:
Dezember 2018 Januar 2019 Februar 2019 März 2019 April 2019 Mai 2019 Juni 2019 Juli 2019 August 2019 September 2019 Oktober 2019 November 2019 Dezember 2019 Januar 2020 Februar 2020 März 2020 April 2020 Mai 2020 Juni 2020 Juli 2020 August 2020 September 2020 Oktober 2020 November 2020
Schauspiele Oper Ballet Gäste
13.
Donnerstag
Milan Uhde
19:00 - 21:10
Sébastien Thiéry
19:00 - 21:00
Oskar Nedbal
19:00 - 21:35
14.
Freitag
Václav Renč
Die kleine Bühne des Mahen Theaters, Malinovskeho nám. 1
10:00 - 10:50
Die letzten 1
Jiří Mahen,  Martin Františák
PREMIÉRA
19:00 - 21:20
Petr Iljič Čajkovskij
18:00 - 20:15
Die letzten 19
 
Divadelní spolek Frída
19:00 - 21:00
Die letzten 2
15.
Samstag
Václav Renč
Die kleine Bühne des Mahen Theaters, Malinovskeho nám. 1
10:00 - 10:50
Ausverkauft
William Shakespeare
19:00 - 21:00
Jiří Teml
14:00 - 15:00
Die letzten 6
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
18:00 - 20:15
 
La traviata
18:45
16.
Sonntag
Václav Renč
Die kleine Bühne des Mahen Theaters, Malinovskeho nám. 1
10:00 - 10:50
Ausverkauft
Jiří Teml
15:00 - 16:00
Die letzten 8
Petr Iljič Čajkovskij
15:00 - 17:15
Die letzten 47
 
19:00 - 21:00
Ausverkauft
17.
Montag
Jiří Mahen,  Martin Františák
19:00 - 21:20
Ladislav Fuks,  Viktorie Knotková
Zadáno
20:00
Jiří Teml
11:00 - 12:00
Ausverkauft
18.
Dienstag
Jiří Mahen,  Martin Františák
L
18:00 - 20:20
 
19:00 - 20:30
19.
Mittwoch
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Ausverkauft
Bohuslav Martinů
17:00 - 19:45
 
19:00 - 21:00
20.
Donnerstag
Jakub Šafránek
10:00 - 11:15
Die letzten 2
Zdeněk Jirotka,  Martin Vačkář,  Ondřej Havelka
19:00 - 21:45
Ausverkauft
Braňo Holiček
19:00 - 20:15
 
Janáčkovo divadlo - Hry o Marii
11:00
Bohuslav Martinů
19:00 - 21:45
21.
Freitag
Rainer Werner Fassbinder
19:00 - 21:30
Leoš Janáček
19:00 - 21:30
 
Hlavním hostem je první dáma naší operetní scény, držitelka dvou cen Thálie – Pavla BŘÍNKOVÁ.
19:00
22.
Samstag
Jaroslav Havlíček
EN SUB
19:00 - 21:30
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Die letzten 26
Petr Iljič Čajkovskij
L
18:00 - 20:15
Die letzten 37
27.
Donnerstag
Antonín Dvořák
17:00 - 20:00
28.
Freitag
Alena Kastnerová
14:00 - 15:00
 
Nebyli jste s námi v létě na Špilberku? V divadle pršet nebude!
19:00 - 20:45
29.
Samstag
Robert Luise Stevenson
17:00 - 18:50
Bedřich Smetana
15:00 - 17:50
30.
Sonntag
Jakub Šafránek
14:00 - 15:15
Die letzten 5
 
19:00 - 21:00
Petr Iljič Čajkovskij
14:00 - 16:15
Petr Iljič Čajkovskij
L
18:00 - 20:15
31.
Montag
Jacques Prévert
Silvestrovské představení
17:00 - 19:45
Bedřich Smetana
silvestrovské představení s přípitkem a ohňostrojem
17:00 - 19:50