Sezona 2017/2018

Koncert skupiny Ukulele Orchestra jako Brno, která je zařazena do České knihy rekordů jako kapela s největším počtem hráčů na ukulele, návštěvníky brněnského Šapitó nezklamal. V neděli 20. 5. 2018 zde roztančil a rozezpíval publikum. Dobře zahrané hity a hudební „vypalovačky“ od Pink Floyd, Led Zeppelin přes Elvise či Jacksona, v ukulele tónině a rytmu působí neodolatelně.

Písničkářku Radůzu není potřeba představovat. Držitelka tohoto nenapodobitelného a uhrančivého hlasu předvedla v Šapitó v rámci koncertní sezony NdB živelné hudební pásmo protkané trampskými melodiemi, baladami, ale i tesknými šansony.

Dalším hudebním zákuskem“ s několika rozličnými náplněmi a vrstvami v jednom byl koncert Petra Bende & Band společně s Cimbálovou muzikou Gromba, který proběhl ve čtvrtek 19. 4. 2018, opět v divadelním šapitó v Lužánkách.

Středa 18. 4. 2018 - MIDI LIDI a její elektro rozpohybovalo publikum i v divadelním šapitó v Lužánkách.

 

Sto zvířat - Nenechte se zmást, nejde o cirkusové přestavení se zvířaty, ale o koncertní sezonu NdB, která odehrála ve čtvrtek 15. 3. 2018 hudební kus netradičně v šapitó uprostřed lužáneckého parku. Kapela „100 zvířat“ ukázala, že projekt, jenž divadelní desky a kulturu přiblíží široké komunitě města, má smysl, a vytvořila tak skvělou atmosféru.       

Kryštof nadchl své fanoušky i na tomto, pro kapelu možná trochu netradičním, pódiu. Perličkou také bylo, že si návštěvníci koncertu museli tentokrát koupit lístky přímo v předprodeji divadla, nikoliv on-line. Koncert proběhl v neděli 25. 2. 2018.

Ani letošní koncertní sezona se neobešla bez oblíbených jmen sourozenců Ulrychových. V sobotu 27. 1. 2018 se v Mahenově divadle uskutečnil další z jedinečných koncertů.

Koncert skupiny Kamelot dne 10. ledna 2018 uchvátil diváky Mahenova divadla.

Připojujeme také spot, jako pozvánku k událostem koncertní sezony 2017/2018.