+

Stromboli - Zuzana Kadlcová

  • IMG_1716.JPG
  • IMG_1717.JPG
  • IMG_1718.JPG
  • 22673.jpg

Na vizualizaci koncertu Stromboli, který proběhne 13. června 2021 v Mahenově divadle, se spoluautorsky podílela mladá autorka s autismem - Zuzana Kadlcová. Mladou umělkyni jsme Vám blíže představili již v dřívějších vizualizacích. Tvorbu samotného plakátu Vám přiblížíme v následujícím textu.

Zuzana má velký výtvarný talent, pomocí kterého dává vzniknout mnohým tématům v netradičním podání. Inspiraci pro svoji tvorbu nachází zejména ve světě pohádek, komiksů i seriálů. Svým hrdinům tak vdechuje život v pestrých barvách i ve velkých formátech. Proto vizualizace k této kapele byla svěřena Zuzaně jako talentované malířce s několika polohami své výrazové tvorby – od radosti až po smutek a melancholii. Při výtvarné práci nachází Zuzana uklidnění a radost. Během malby často i tancuje. Je jedním z těch autorů v našem studiu, na kterých je radost z tvorby více než viditelná. Inspirací pro obraz byl autorce oblíbený seriál Horseland. Ústředním námětem malby je důležitost domova a jeho bezpečí. Závěrem lze říci, že její malířská paleta dokáže rozehrát opravdu barevný „koncert“. Také kapela Stromboli se prezentuje výjimečnou barvitou hudbou. Zuzčina výtvarná zkratka je expresivní a originální stejně jako projev kapely, na niž vás všichni zveme.

Vizualizace je týmovou prací výtvarnice Zuzany Kadlcové, grafika P. Havíře a lektorů J. Baniarové a P. Sochora z Open Art Studia (openartstudio.cz).

 

 

Kdy hrajeme

Neděle 13. 06. 2021 4. 06.
Hosté
 

Mahenovo divadlo