Vánoční předplatné

  • Vánoce.jpg

#darujemoce

!POZOR! Prodej Vánočního předplatné zahujeme již 21. 10. 2019.

 

Co je Vánoční předplatné?


Předvánoční doba, a tím více samotné Vánoce, jsou pro vás jistě časem, kdy přemýšlíte, co by vašim přátelům a blízkým udělalo pod stromečkem největší radost. A co je krásnějšího než místo materiálních věcí darovat zážitek. Zážitek se nedá změřit, zvážit nebo přepočítat na peníze, a přesto má někdy větší cenu než zlato a drahé kamení. Národní divadlo Brno se na zážitky specializuje a chce je samozřejmě darovat co největšímu počtu diváků. Prodej tohoto speciálního vánočního dárku zahajujeme vždy počátkem měsíce října, to znamená v dostatečném předstihu před vánočními svátky. Jednotlivé skupiny jsou koncipovány tak, aby nadchly jak znalce, tak i úplné začátečníky. A ceny jsou přizpůsobeny tomu, aby tento krásný dárek mohlo darovat kupříkladu dítě svým rodičům nebo vnouče prarodičům. Oproti klasickému sezonnímu předplatnému se vánoční předplatné neomezuje na divadelní sezonu, ale na kalendářní rok.

A jaké jsou výhody?

- výrazná úspora oproti nákupu jednotlivých vstupenek (až 60%)
- 50% sleva při nákupu programů
- další vstupenka navíc pro vás za hubičku – za pouhých 100 Kč + slevy na další mimořádné akce
- předplatného se netýká navýšení cen během sezony
- předplatitelská vstupenka je přenosná, můžete ji tedy darovat nebo půjčit
- máte možnost jedné výměny termínu představení za jiný, a to zcela zdarma
- při změně nebo zrušení představení v předplatitelské skupině ze strany divadla máte k náhradnímu představení nárok na vstupenku daného souboru se slevou 50%
- 10% sleva na všechna představení v rámci festivalu Divadelní svět Brno 2020
- přednostní právo nákupu vstupenek na Mezinárodní festival Janáček Brno 2020
- u premiérové řady máte možnost dokoupit si vstupenku na premiérový raut, kde se můžete osobně setkat s tvůrci a svými oblíbenými interprety a především máte své oblíbené místo vždy jisté!

Vanocni_darky_skladacka.pdf Vanocni_darky_skladacka.pdf (4.12 MB)