FlexiAbo

  • 1300x1300_FlexiAbo.jpg

Jako jediní v České republice. Vytvořte si své předplatné přesně na míru.

Co je FlexiAbo?

FlexiAbo je zcela nový druh divadelního abonmá, které v tuto chvíli používá jen několik předních divadelních domů v Evropě. V České republice jsme v tuto chvíli jediným divadlem, které tuto revoluční novinku spustilo.

Jak FlexiAbo funguje?

 Ve všech ohledech máte naprostou svobodu ve výběru inscenací, termínů, posazení a množství představení i vstupenek. Jedinou podmínku, kterou musíte splnit, je zakoupení minimálně 5 různých akcí po minimálně jedné vstupence na každou z nich. Pokud chcete vstupenek více, nejste nijak limitováni. Jednotlivé termíny můžete také vyměnit dle Vaší potřeby a dle platných podmínek NdB pro výměnu vstupenek. 

Cena FlexiAbo

Cena FlexiAbo  se vypočítává z aktuálních cen vstupenek, které si v danou chvíli vyberete. Při dosažení minimálního počtu vstupenek pro sestavení FlexiAbo (5 různých akcí po minimálně jedné vstupence na každou z nich) vám bude započítáná 30% sleva na celkovou částku.

Jak FlexiAbo koupit?

Nákup provedete přímo z webu v sekci program. Vyberte si první z představení a klikněte na FlexiAbo. Následně pokračujte ve výběru míst prvního představení. Po výběru sedadla (sedadel) klikněte na tlačítko "Pokračovat" a poté na tlačítko "Přidat další vstupenky do Flexi abo". Takto pokračujte dále, dokud nebudete mít své FlexiAbo poskládané. Následně přes tlačítko "Pokračovat" přejdete k zaplacení.

S nákupem FlexiAbo vám také rádi pomůžeme na kterékoliv pokladně NdB.

VÝHODY

  • předplatné šetří váš čas! Odpadá vám starost se sháněním vstupenek
  • úspora oproti nákupu jednotlivých vstupenek až 60%
  • sleva 50% na všechny divadelní programy 
  • FlexiAbo vstupenky jsou přenosné, lze je darovat
  • FlexiAbo  vás nesvazuje sezónami 

 Více informací v Zákaznickém centru na ulici Dvořákova 11 nebo na obchodni@ndbrno_cz542 158 120.