Karta věrného diváka

Karta věrného diváka je nová služba Národního divadla Brno vycházející vstříc divákům, kteří preferují způsob navštěvování divadla a chtějí využít výhody slev.

Karta věrného diváka je služba Národního divadla Brno, vycházející vstříc divákům, kteří preferují flexibilní způsob navštěvování divadla a přitom chtějí využít výhody slev. Už při prvním zakoupením vstupenek má divák nárok na slevu. Čím častěji zákazník navštěvuje naše divadlo, tím větší slevy jsou mu poskytovány – až do výše 60 %. Na jedno představení si lze zakoupit jen dvě vstupenky. Karta má platnost jeden rok ode dne zakoupení, poté si ji divák může nechat zdarma znovu zaktivovat. Karta je přenosná, může se darovat či půjčit.

Poskytované slevy

Počet představení Sleva

1,2

5%

3,4

10%

5,6

20%

7,8

30%

9

40%

10,11

50%

12,13,..

60%

Kartu věrného diváka lze zakoupit za manipulační poplatek 60 Kč v Zákaznickém centru NdB. V případě ztráty karty si zákazník může koupit novou kartu, původní slevy mu však nebudou načteny.

Slevy se vztahují i na některá vybraná představení hostujících divadel a souborů, či vybrané mimořádné projekty. Slevy jsou garantované po dobu aktivace karty.

 Více informací v Zákaznickém centru na ulici Dvořákova 11 nebo na obchodni@ndbrno_cz542 158 120.