+

Noc divadel

Program pro celou rodinu

Letošní NOC DIVADEL proběhne 19. listopadu 2016.
V rámci Noci divadel otevřeme divákům naše budovy: Janáčkovo divadloMahenovo divadlo a divadlo Reduta do jejich nejtajnějších zákoutí. Naše divadelní budovy budou otevřeny do pozdních večerních hodin a bude v nich pro vás připravený bohatý doprovodný program. Více 542 158 120.

Janáčkovo divadlo

Mahenovo divadlo

Reduta

!OLB_5345 

Překrásná opera Hubička začíná v 17 hodin a můžete se těšit na báječný program, který vám ukáže, co skrývá zákulisí Smetanovy opery Hubička a také další tajemství nočního operního domu.

figarka-0299 

Po představení komedie Figarova svatba, které se hraje od 17 hodin, bude následovat setkání s herci, autogramiáda, možnost focení se v dekoracích inscenace, následně budou probíhat komentované prohlídky.

NdB_Pohadka o nevyraden dedeckovi_4.jpg  Těšit se můžete na báječnou novou pohádku pro děti Pohádka o nevyřáděném dědečkovi, která se hraje od 10 hodin, na ní navážou vystoupení další, tentokrát hostujících souborů amatérských. Oblíbené komentované prohlídky připravujeme pro vás i zde.
Mimořádná prohlídka expozice ze zámku v Mokré Lhotě!  

Jen tuto noc bude Janáčkovo divadlo hostit zámeckou expozici věnovanou Dvořákově opeře Čert a Káča.

Pod vedením ďábelského kastelána navštívíte nejen části zámku, kde se opera odehrává, ale odvážlivci si mohou na závěr vyzkoušet i tanec s Káčou a Marbuelem, ke kterému jim zahraje orchestr Janáčkovy opery NdB. Kdo se ani pak nepropadne do pekla, může přispět do soutěže o nejlepší pekelný bramborový recept.

Připravujeme tři prohlídky: v 21h, 22h a 23h.
Vstup zdarma, přednost mají diváci, kteří si zakoupili vstupenky na Hubičku a touto vstupenkou se prokáží při vstupu na prohlídku.

 

POZOR
Diváci, kteří si zakoupí vstupenky na představení odehrávající se v dané budově před akcí Noc divadel, budou na prohlídky, akce atd. upřednostněni. Brány divadel se pro zájemce o Noc divadle bez daných vstupenek otevřou později.

Program se stále aktualizuje. Sledujte nás na www.ndbrno.cz

Kdy hrajeme

Sobota 19. 11. 2016 19.00
Činohra Opera Balet
 

Jiná