Předplatné

Národní divadlo Brno již dlouhá léta připravuje pro svoje diváky systém předplatného, který samozřejmě neustále vylepšuje, aby byl uživatelsky co nejpříjemnější. Mnozí ze stálých diváků vzpomínají, že „abonentka“, na kterou chodívali od dětských let do divadla, se dědila doslova z generace na generaci. Vlastnit „abonmá“ bylo totiž vždy společensky prestižní a mnoho našich diváků oceňuje, že mohou sledovat, co se děje na jevišti, z místa, na kterém sedávali už jejich rodiče či prarodiče. Tradice jsou krásná věc a jistě mají v našich životech své místo, ale doba se zrychluje a mladým lidem vždy nevyhovuje, aby jim někdo plánoval čas na rok dopředu. I na tyto diváky naše divadlo myslí. Co tedy v rámci předplatného můžeme nabídnout?

Tři druhy předplatného

Sezonní předplatné #držímetimísto
Flexiabo #poskládejsisám
Vánoční předplatné #darujemoce

Prodej sezonního předplatného letos spouštíme od 11. března pro stávající předplatitele a od 8. dubna následně pro širokou veřejnost.

Zeptejte se…

Potřebujete radu nebo doporučení? Nebo jste jen zvědaví? Zveme vás k nám do Zákaznického centra na Dvořákovu 11, otvírací doba po–pá 8.30–18.00. Nebo prostě zavolejte: 542 158 233 či napište: e-mail ivanova@ndbrno_cz.