Tancem pro život

Janáčkovo divadlo / Balet Termíny a vstupenky

Benefiční baletní galavečer

V měsíci říjnu bude Janáčkovo divadlo hostit výjimečný umělecký projekt s mimořádným společenským přesahem. Na scéně NdB se bude konat již druhý ročník baletního galavečera na podporu Masarykova onkologického ústavu za účasti baletních hvězd z nejprestižnějších evropských divadel. Projekt vznikl s cílem zlepšit kvalitu péče o onkologicky nemocné pacienty. Události jako tato nejenže přinášejí finanční prostředky pro zajištění a podporu léčby, ale také šíří povědomí o onkologických onemocněních a vyvolávají solidaritu mezi lidmi. Baletní umění má moc dotknout se srdcí diváků a přenést emocionální zprávu, a proto je ideálním nástrojem k podpoře takového účelu.

První ročník benefičního galavečera  se setkal s velikým úspěchem. V rámci večera Tancem pro život a následující sbírky se podařilo pro Masarykův onkologický ústav získat 714 815 Kč. Díky této částce mohl Masarykův onkologický ústav pořídit šest polohovacích lůžek s váhami v celkové hodnotě 1 200 000 korun.

Večer plný tance i naděje nabídne pestrou škálu vystoupení světových hvězd. Účast předběžně přislíbili první sólisté z Pařížské opery, Královského baletu v Londýně, Státního baletu v Berlíně, Královského flanderského baletu, Baletu Národního divadla v Praze, Slovenského národného divadla nebo Nederlands Dans Theateru.

Neváhejte se připojit k projektu Tancem pro život a svou účastí přispět na mezinárodní taneční událost s charitativním přesahem.

Pouze 12. října 2024 v Janáčkově divadle

Zobrazit více

Inscenační tým

Obsazení

Kdy hrajeme?

Tancem pro život Janáčkovo divadlo / Balet

Tancem pro život

mezinárodní baletní galavečer na podporu Masarykova onkologického ústavu
  • 12/10/2024
  • 19:00

Fotogalerie