Lektorský program: Rozsviť to s Edisonem!

Mahenovo divadlo / Činohra Termíny a vstupenky

ROZSVIŤ TO S EDISONEM!

Zažijte interaktivní hru Rozsviť to s Edisonem!

 

Kdo to byl Čaroděj z Menlo Parku?

Co je to kinetoskop?

Komu vděčíme za elektrifikaci Mahenova divadla?

To vše a mnoho dalšího zjistíte a zažijete, když se stanete výzkumníky Thomase Alvy Edisona a setkáte se s řadou jeho vynálezů, bez kterých se dnes neobejde divadlo, ale ani vy ve svém každodenním životě.

Interaktivní program ve foyer Mahenova divadla je určen školním skupinám i veřejnosti. Za pomoci nástrojů moderní technologie (mobilní telefon, QR kódy, video) se seznámíme s jejich pradědečky – vynálezy T. A. Edisona.

Líbila se vám inscenace Edison! v divadle Reduta? Tak určitě přijďte také na naši interaktivní hru! Že jste na představení ještě nebyli? To vůbec nevadí, protože naše hra vás na představení naladí.

 

Pro veřejnost:

Zážitkový program je určen primárně dětem od 10 do 13 let. Menší děti od 6 let mohou program absolvovat v doprovodu rodiče se vstupenkou. Pro účast je nutné mít s sebou funkční a nabitý mobilní telefon s možností připojení na wifi a čtečkou QR kódů. Pokud přijdete s kamarády stačí mít jeden mobilní telefon pro skupinu 5 osob.

Sraz na program je u zaměstnaneckého vchodu Mahenova divadla (z ulice Rooseveltova, u zastávky Malinovského náměstí).

 

Pro školy:

Program je určen vždy pro jeden školní kolektiv (do 35 osob) žáků 4. – 6. tříd základních škol. Pro účast je nutné, aby alespoň 5 dětí ve třídě mělo s sebou funkční a nabitý mobilní telefon s možností připojení na wifi a čtečkou QR kódů.

Sraz na program je u zaměstnaneckého vchodu Mahenova divadla (z ulice Rooseveltova, u zastávky Malinovského náměstí).

Termín: 15. 9. 2023 10:00 – 11:30

Pro objednání programu pro Vaši třídu nebo skupinu kontaktujte zákaznické oddělení: Jolana Zajíčková, tel.: 542 158 236, zajickova@ndbrno.cz

 

 

 

Zobrazit více

Inscenační tým

Obsazení

Kdy hrajeme?

Fotogalerie