Martin Čičvák

##T#€?#%#

Divadlo Reduta / Činohra Termíny a vstupenky

Nekorektní humor v podání svérázné herečky, která vás vyzve k interakci. Zážitek, na který se nezapomíná, zvláště jdete-li do divadla s kamarádkami nebo s partou libující si v netradiční divadelní atmosféře, nebo očekáváte provokaci a překvapení.

Herečka Tereza Groszmannová vede pestrý život a nebojí se o něm veřejně hovořit. Stejně tak se neobává sdělovat soukromé postřehy o dění v Brně, a to nejen ze zákulisí divadel, ale i jednoho významného sportovního klubu. V důsledku svého pozorování se rozhodne napravit nespravedlnost světa, a protože je žena činu, hodlá vykonat něco, co povede k obecnému blahu. Pro svůj bohulibý čin však potřebuje neprůstřelné alibi, které jí mají dodat diváci v sále. Jenomže! Nepotřebuje příliš mnoho svědků, protože „věc“ je tajná a trochu nebezpečná. Z toho důvodu zvolila pro svůj stand‑up název, který je natolik nesrozumitelný, že se „určitě neprodá“.

Autorem nezvyklého monodramatu je režisér Martin Čičvák (*1975). Napsal ho přímo pro Terezu Groszmannovou, energickou komediální herečku, které je možné svěřit důležitý úkol – naučit diváky „střílet“ – nekorektně a přesně do všemožných společenských a politických témat.

Světová premiéra: 21. června 2019 v divadle Reduta

Zobrazit více

Délka představení: 1 hodina a 10 minut, bez přestávky
Upozorňujeme diváky, že je v představení využita hlasitá střelba.

Foto z představení: Jakub Jíra
Fotografie: Vrbaak

Zobrazit méně

Inscenační tým

Hana Hložková Dramaturgie

Obsazení

Kdy hrajeme?

##T#€?#%# Divadlo Reduta / Činohra Martin Čičvák

##T#€?#%#

Derniéra
  • Zítra
  • 19:00 - 20:20

Fotogalerie