Viktor Kuzník

Pochází z Opavy, odkud se po absolvování grafické střední školy vydal do Prahy na DAMU. Již během školy nastudoval v Divadle Antonína Dvořáka v Příbrami roli Jana Dítěte v dramatizaci Hrabalova Obsluhoval jsem anglického krále nebo hrál v oceňované inscenaci Testis – Agent tzv. společenský Martiny Kinské. Spolupracuje také s rozhlasem, svůj hlas propůjčil třeba holubovi Pírkovi v rozhlasové pohádce Rychlý jako Pírko. V Činohře NdB se v roce 2019 uvedl jako Baronův sluha v Mirandolíně, ale především hraje Trepleva v Čechovově Rackovi a Juniora v Doktorce Roberta Ickea. V sezoně 2021/2022 bude mimo jiné idealistickým Havlákem ve Vůjtkově Ohnivé zemi Václava Štecha.

Zobrazit více

Nejbližší představení

Smutek sluší Elektře Mahenovo divadlo / Eugene O’Neill

Smutek sluší Elektře

Předplatné: Č2
  • Dnes
  • 17:00 - 19:50
Smutek sluší Elektře Mahenovo divadlo / Eugene O’Neill

Smutek sluší Elektře

Lektorský úvod před představením Předplatné: Č1
  • 28/06/2022
  • 19:00 - 21:50
Doktorka Divadlo Reduta / Robert Icke

Doktorka

Mezinárodní festival židovské kultury ŠTETL FEST
  • 03/09/2022
  • 20:00 - 22:50
Mirandolína Divadlo Reduta / Carlo Goldoni

Mirandolína

  • 05/09/2022
  • 19:00 - 21:20
Amfitryon Divadlo Reduta / Molière

Amfitryon

Lektorský úvod před představením
  • 07/09/2022
  • 19:00 - 20:50
Ztížená možnost soustředění Divadlo Reduta / Václav Havel

Ztížená možnost soustředění

Lektorský úvod před představením
  • 08/09/2022
  • 19:00 - 21:10
Matka Divadlo Reduta / Karel Čapek

Matka

  • 15/09/2022
  • 19:00 - 21:00
Matka Divadlo Reduta / Karel Čapek

Matka

Zadáno pro školy
  • 16/09/2022
  • 10:00 - 12:00
Smutek sluší Elektře Mahenovo divadlo / Eugene O’Neill

Smutek sluší Elektře

Lektorský úvod před představením
  • 19/09/2022
  • 19:00 - 21:50
Majitelé klíčů Mahenovo divadlo / Milan Kundera

Majitelé klíčů

  • 20/09/2022
  • 19:00 - 20:40
Leopoldstadt Mahenovo divadlo / Tom Stoppard

Leopoldstadt

  • 23/09/2022
  • 19:00 - 21:55
Mirandolína Divadlo Reduta / Carlo Goldoni

Mirandolína

Předplatné: DV
  • 26/09/2022
  • 19:00 - 21:20
Racek Mahenovo divadlo / Anton Pavlovič Čechov

Racek

  • 26/09/2022
  • 19:00 - 21:45
Doktorka Divadlo Reduta / Robert Icke

Doktorka

Lektorský úvod před představením
  • 27/09/2022
  • 19:00 - 21:50
Matka Divadlo Reduta / Karel Čapek

Matka

  • 03/10/2022
  • 19:00 - 21:00
Amfitryon Divadlo Reduta / Molière

Amfitryon

  • 04/10/2022
  • 20:00 - 21:30
Mirandolína Divadlo Reduta / Carlo Goldoni

Mirandolína

zadáno
  • 06/10/2022
  • 19:00 - 21:20
Zlatý drak Mahenovo divadlo / Roland Schimmelpfennig

Zlatý drak

PREMIÉRA Předplatné: PČM
  • 07/10/2022
  • 19:00
Zlatý drak Mahenovo divadlo / Roland Schimmelpfennig

Zlatý drak

Předplatné: ČM3
  • 08/10/2022
  • 19:00
Smutek sluší Elektře Mahenovo divadlo / Eugene O’Neill

Smutek sluší Elektře

  • 09/10/2022
  • 19:00 - 21:50
Racek Mahenovo divadlo / Anton Pavlovič Čechov

Racek

  • 16/10/2022
  • 19:00 - 21:45
Zlatý drak Mahenovo divadlo / Roland Schimmelpfennig

Zlatý drak

Lektorský úvod před představením Předplatné: ČM1
  • 17/10/2022
  • 19:00
Ztížená možnost soustředění / Václav Havel

Ztížená možnost soustředění

Zájezd - Hradec Králové
  • 18/10/2022
Leopoldstadt Mahenovo divadlo / Tom Stoppard

Leopoldstadt

  • 19/10/2022
  • 19:00 - 21:55
Majitelé klíčů Mahenovo divadlo / Milan Kundera

Majitelé klíčů

  • 20/10/2022
  • 19:00 - 20:40
Zlatý drak Mahenovo divadlo / Roland Schimmelpfennig

Zlatý drak

Předplatné: ČM2
  • 23/10/2022
  • 17:00
Mirandolína Divadlo Reduta / Carlo Goldoni

Mirandolína

  • 23/10/2022
  • 19:00 - 21:20
Ohnivá země Václava Štecha Divadlo Reduta / Václav Štech, Tomáš Vůjtek

Ohnivá země Václava Štecha

  • 24/10/2022
  • 19:00 - 21:20
Ohnivá země Václava Štecha Divadlo Reduta / Václav Štech, Tomáš Vůjtek

Ohnivá země Václava Štecha

Zadáno pro školy
  • 25/10/2022
  • 10:00 - 12:20
Doktorka Divadlo Reduta / Robert Icke

Doktorka

  • 26/10/2022
  • 19:00 - 21:50
Majitelé klíčů Mahenovo divadlo / Milan Kundera

Majitelé klíčů

  • 01/11/2022
  • 19:00 - 20:40
Matka Divadlo Reduta / Karel Čapek

Matka

Zadáno pro školy
  • 02/11/2022
  • 10:00 - 12:00
Matka Divadlo Reduta / Karel Čapek

Matka

  • 02/11/2022
  • 19:00 - 21:00
Ztížená možnost soustředění Divadlo Reduta / Václav Havel

Ztížená možnost soustředění

  • 03/11/2022
  • 19:00 - 21:10
Zlatý drak Mahenovo divadlo / Roland Schimmelpfennig

Zlatý drak

  • 04/11/2022
  • 19:00
Smutek sluší Elektře Mahenovo divadlo / Eugene O’Neill

Smutek sluší Elektře

  • 08/11/2022
  • 19:00 - 21:50
Majitelé klíčů Mahenovo divadlo / Milan Kundera

Majitelé klíčů

  • 14/11/2022
  • 19:00 - 20:40
Leopoldstadt Mahenovo divadlo / Tom Stoppard

Leopoldstadt

  • 15/11/2022
  • 19:00 - 21:55
Matka Divadlo Reduta / Karel Čapek

Matka

  • 17/11/2022
  • 19:00 - 21:00
Matka Divadlo Reduta / Karel Čapek

Matka

Zadáno pro školy
  • 18/11/2022
  • 09:00 - 11:00
Racek Mahenovo divadlo / Anton Pavlovič Čechov

Racek

  • 18/11/2022
  • 19:00 - 21:45
Amfitryon Divadlo Reduta / Molière

Amfitryon

  • 19/11/2022
  • 19:00 - 20:30
Mirandolína Divadlo Reduta / Carlo Goldoni

Mirandolína

  • 22/11/2022
  • 19:00 - 21:20
Doktorka Divadlo Reduta / Robert Icke

Doktorka

  • 25/11/2022
  • 19:00 - 21:50
Ztížená možnost soustředění Divadlo Reduta / Václav Havel

Ztížená možnost soustředění

  • 30/11/2022
  • 19:00 - 21:10
Amfitryon Divadlo Reduta / Molière

Amfitryon

Předplatné: DČ
  • 06/01/2023
  • 19:00 - 20:30
Mirandolína Divadlo Reduta / Carlo Goldoni

Mirandolína

Předplatné: DM
  • 13/01/2023
  • 19:00 - 21:20
Doktorka Divadlo Reduta / Robert Icke

Doktorka

Předplatné: DV
  • 31/01/2023
  • 19:00 - 21:50
Smutek sluší Elektře Mahenovo divadlo / Eugene O’Neill

Smutek sluší Elektře

Předplatné: DČ
  • 15/02/2023
  • 19:00 - 21:50
Majitelé klíčů / Milan Kundera

Majitelé klíčů

Předplatné: DČ
  • 12/04/2023
  • 19:00 - 20:40