Info pro handicapované

— Abychom vám poskytli perfektní servis a pomohli s výběrem sedadel, je potřeba pracovníkům pokladny před nákupem vstupenek sdělit vaše požadavky. Rádi vám poradíme i na naší infolince.
— Mějte na paměti, že počet těchto speciálních míst je omezen, nenechávejte proto prosím nákup vstupenek na poslední chvíli.
— Návštěvu divadla si prosím naplánujte s příchodem do divadla o 30 minut dříve před začátkem představení, abychom vám mohli poskytnout veškerý servis pro usazení na vaše místo.

V případě jakéhokoliv problému se obraťte na inspektora hlediště.
Infolinka Zákaznického centra NdB: +420 542 158 120 každý všední den od 8.30 do 18.00 hodin.

Bezbariérový přístup se nachází u Zákaznického centra, Rooseveltova 1–7. Stačí zazvonit na zvonek u vstupních dveří a náš personál se o vás postará a zajistí pro vás plošinu, která se nachází na vnitřním bočním schodišti. Pokud přijedete autem, můžete zaparkovat v podzemní garáži JD Parking, kde se nachází výtah do přízemí divadla, který je v provozu nejdříve hodinu před představením. V přízemí JD je umístěna šatna, kde budete přednostně obslouženi. Místa v hledišti jsou v přízemí zprava i zleva u řady 6, dvě a dvě místa na každé straně. WC pro vozíčkáře je umístěno v přízemí JD vlevo od šaten a také v suterénu v průchodu z parkoviště do Janáčkova divadla.

Informace pro osoby se sluchovým postižením:
Janáčkovo divadlo disponuje UHF systémem pro nedoslýchavé, které je k dispozici v přízemí od 1. do 15. řady. V přízemí v prostoru prodeje programů je přístroj na vyžádání k dispozici.

Inspektorka hlediště: Bc. Hana Syslová, inspektorjd@ndbrno.cz, +420 601 698 422