Zrní

Mahenovo divadlo / Koncert Termíny a vstupenky

Opět zavítá do Mahenova divadla inovativní a zcela osobitá kapela Zrní. Jejich poslední koncert postavil na nohy celý sál!

Uhrančivý večer plný energie nás čeká v 27. září 2021 od 19 hodin.

Zobrazit více

Charakteristický sound a k dokonalosti dovedená kombinace elektroniky a písničkářské poetiky. S talentem na melodie a mísením moderního zvuku je kapela Zrní ikona novátorství. Od hraní na ulici se talentem a pílí vypracovali za posledních 16 let na její pomyslný vrchol. Motorem tohoto hudebního uskupení je neustálá touha lépe a přesněji zachytit a předat pocity ze světa. Jejich osobitý projev na pódiu je stejný, jako jejich muzika: autentický, hutný, energický a hypnotický.

Vzhledem ke stylové otevřenosti a instrumentální zralosti je v jejich hudbě slyšet akordeon, beatbox, flétna i experimenty s looperem. Kolektivně utvářená akusticko-elektronická hudba s mnohovrstevnatými texty se tak chvílemi ponořuje i do muzikantských krajin taneční hudby a ambientu.

Složení kapely:

Jan Unger (zpěv, kytara, flétna); Jan Juklík (kytara, zpěv); Jan Fišer (housle, zpěv); Jan Caithaml (baskytara, zpěv); Ondřej Slavík (bicí, akordeon, beatbox, zpěv).

Kromě vyprodaných klubů a hraní na velkých festivalech na hlavních podiích v hlavních časech jsou například majiteli ceny Anděl 2012 za Objev roku. Druhé album skupiny „Hrdina počítačový hry jde do světa“ vyšlo v roce 2011 pod záštitou písničkářky Radůzy na jejím labelu Radůza Records.

www.zrni.cz

www.facebook.com/kapelazrni

Zobrazit méně

Inscenační tým

Obsazení

Kdy hrajeme?

Fotogalerie