Divadelní předplatné

Kouzelné Vánoce s NdB

Předplatné „Dárek k Vánocům“ jsme vytvořili tak, abyste potěšili opravdu každého. Pořiďte svým blízkým k Vánocům to nejlepší z divadelního Brna. Pestrý výběr představení Národního divadla Brno jistě udělá radost. Předplatitelské skupiny jsou pojmenovány dle atributů, které znáte z oblíbených českých pohádek.

Balíčky předplatného

#1 Vánoční střevíček – Dárek, který padne.

➡ Činohra, opera i balet v jednom dárku.

Každé princezně padne jiný střevíček. Každý má rád něco trochu jiného. Nejste si jistí, jestli by vaši blízcí zašli raději na operu, balet nebo činohru? Darováním tohoto předplatného dostanou tu nejlepší ochutnávku ze všech tří souborů NdB. Vybrané tituly patří mezi osvědčené divadelní hity. S Vánočním střevíčkem nešlápnete vedle.

I. Varianta balíčku Vánoční střevíček:

II. Varianta balíčku Vánoční střevíček:

#2 Tříhlavý drak – Dárek, který nekouše. Výjimečné rodinné předplatné NdB.

➡ Neopakovatelné chvíle pro celou rodinu. Společně.

Symbolem rodinného (family) předplatného je tříhlavý drak. Každá jeho hlava možná kouká jinam, ale tělo má společný cíl. My jsme se snažili rodinné předplatné navrhnout tak, aby všechny hlavy rodiny sledovaly ta nejlepší rodinná představení a splnil se společný cíl: pobavit se.

Při zakoupení 3. a 4. ks rodinného předplatného, nedostanete slevu 30 %, ale rovnou 50 %.

I. Varianta balíčku Tříhlavý drak:

II. Varianta balíčku Tříhlavý drak:

Před představením Ferda Mravenec si mohou děti společně s Ferdou užít výtvarnou dílničku a naladit se tak na téma této veselé opery pro celou rodinu. Tvoření začne vždy 45 minut před představením. Výrobky si děti mohou vzít hned domů. Akce se koná za podpory Evropské unie, Ministerstva kultury a Národního plánu obnovy.

Pro nejmenší diváky máme v Mahenově divadle připraveny speciální podsedáky, aby na jeviště dobře viděli. Zapůjčit si je můžete zdarma v šatnách divadla.

#3 Vánoční hvězda – Dárek, který zazáří.

➡ Komedie plné smíchu a zábavy pohromadě v nejzářivějším balícím papíru.

Hvězda princezny Lady byla dlouho schována pod myším kožíškem, než se mohla rozzářit naplno. Předplatné Vánoční hvězda své kouzlo vybalí hned. Obličeje těch, které obdarujete, budou zářit spokojeným úsměvem. Dostanou výběr těch nejlepších komedií činoherního souboru. Klasiky od Goldoniho, Shakespeara a Molièra jsou doplněny komedií novější. Michael Frayn napsal Bez roucha před čtyřiceti lety a za tu dobu se i ona stala klasikou situační komedie. Diváky zavede na divadelní zkoušku a je těžké odhadnout, zda je bude více bavit to, co se děje na jevišti, či v zákulisí. Pokud chcete darovat smích, věnujte Vánoční hvězdu.

I. Varianta balíčku Vánoční hvězda:

II. Varianta balíčku Vánoční hvězda:

III. Varianta balíčku Vánoční hvězda:

#4 Vánoční jablko – Dárek, který neotráví.

➡ To nejlepší z Opery s baletním bonusem.

Zlá královna se chtěla jablkem zbavit konkurence na poli krásy. Opera NdB široko daleko konkurenci nemá. A proto klidně můžete darovat předplatné Vánoční jablko. Nikoho jím neotrávíte. Naopak. Věnujte radost z výběru toho nejlepšího, co brněnská opera nabízí. Mezi nejlepší operní skladatele rozhodně patří Čajkovskij a Verdi. Řecké pašije od Bohuslava Martinů jsou sice mnohem mladším dílem, ale právem se již zařadilo mezi klasiku. Když se k tomu přičte ještě světově známý a oblíbený balet Labutí jezero, dárek všech dárků je na světě.

#5 Vánoční růže – Dárek, který bodne.

➡ Největší příběhy o lásce zabalené v jednom balíčku.

Růže má v příbězích mnoho významů. V nejznámější pohádce se jí král s královnou chtějí zbavit, aby jejich dcera neusnula navěky. Vy se růže nezbavujte, ale pořiďte ji jako ideální dárek. V tomto předplatném jsme vybrali ty nejvelkolepější příběhy o lásce, které naše divadlo nabízí. Činohru, operu i balet. Ale nečekejte žádné sladké rozvláčné příběhy, u kterých by se dalo spokojeně usnout. Jsou to dramata plná vášně, nenaplněné či neopětované lásky, krve, zrady a smrti. Pokud chcete darovat emoce, Vánoční růže je k tomu jako stvořená.

(b) – balet
(č) – činohra
(o) – opera

Kupujete předplatné jako dárek pro někoho blízkého? V Zákaznickém centru a v divadle Reduta vám předplatitelské vstupenky rádi zdarma zabalíme do speciální vánoční obálky, jejíž limitovanou edici vydáváme speciálně pro toto předplatné.

Pokud kupujete online, stáhněte si zdarma dárkovou kartu s věnováním. Vyberte si z nabídky zde: DÁRKOVÉ KARTY

Předplatné se vyplatí

S předplatným si zajistíte vstupenky za velmi výhodnou cenu a získáte další benefity:

 • Předplatné je přenosné, můžete ho půjčit nebo darovat.
 • Možnost jedné výměny termínu představení za jiný zdarma.
 • Předplatitelům nabízíme přednostní odbavení v šatnách našich divadel.
 • Při změně nebo zrušení představení ze strany NdB, máte k náhradnímu představení nárok na vstupenku se slevou 50 % na představení daného souboru.
 • Po předložení předplatitelské vstupenky na pokladně Zákaznického centra dostanete vstupenky festival Divadelní svět Brno, který se koná 18.–23. 5. 2023, s 10% slevou.
 • Každý prodejní den dostane první a desátý zákazník, který si zakoupí předplatné, dárek od nakladatelství JOTA, společnosti GOLDWELL, nebo vydavatelství Opus Musicum.
 • V prodeji máme také Dárkovou krabičku, do které můžete elegantně zabalit nejen předplatné a dárkové poukazy, ale i vstupenky.
 • Možnost zakoupení předplatného na dvě platby. První platba min. 50 % z ceny předplatného při jeho zakoupení, a to pouze hotově. Druhá platba je splatná do 31. 1. 2023.

Kde předplatné můžete zakoupit

Potřebujete pomoci s předplatným? Volejte Zákaznické centrum, tel.: 542 158 233 (po-pá 9-17), rádi vám pomůžeme.

Důležité informace:

 • Změna programu vyhrazena.
 • Náhradní vstupenky na vámi promeškaná představení bohužel nevydáváme.
 • Zakoupené předplatitelské vstupenky není možné vrátit.
 • Kompletní obchodní podmínky ZDE.

Dárkové poukazy