Program

  • Všechny
  • Budova





  • Soubor




  • Předplatné









































Dnes - Neděle — 05.02.2023

Matka / Činohra Karel Čapek

Matka

Zájezd - Izrael
  • Dnes
Veselá vdova Janáčkovo divadlo / Opera Franz Lehár

Veselá vdova

Předplatné: O3
  • Dnes
  • 19:00 - 21:25

Zítra - Pondělí — 06.02.2023

Kavkazský křídový kruh Mahenovo divadlo / Činohra Bertolt Brecht

Kavkazský křídový kruh

Derniéra
  • Zítra
  • 19:00 - 21:45
Matka / Činohra Karel Čapek

Matka

Zájezd - Izrael
  • Zítra

Úterý — 07.02.2023

Labutí jezero Janáčkovo divadlo / Balet Petr Iljič Čajkovskij, Robert Strajner

Labutí jezero

45 minut před přestavením bude probíhat lektorský úvod pro děti + Lektorský úvod pro dospělé diváky Předplatné: B1
  • 07/02/2023
  • 19:00 - 21:40
Matka / Činohra Karel Čapek

Matka

Zájezd - Izrael
  • 07/02/2023

Středa — 08.02.2023

Labutí jezero Janáčkovo divadlo / Balet Petr Iljič Čajkovskij, Robert Strajner

Labutí jezero

45 minut před přestavením bude probíhat lektorský úvod pro děti Předplatné: DB, VJ
  • 08/02/2023
  • 19:00 - 21:40
Matka / Činohra Karel Čapek

Matka

Zájezd - Izrael
  • 08/02/2023

Čtvrtek — 09.02.2023

Matka / Činohra Karel Čapek

Matka

Zájezd - Izrael
  • 09/02/2023

Pátek — 10.02.2023

Lucerna Mahenovo divadlo / Činohra Alois Jirásek

Lucerna

  • 10/02/2023
  • 19:00 - 21:45
Tosca Janáčkovo divadlo / Opera Giacomo Puccini

Tosca

představení věnováno k 100. výročí narození české operní pěvkyně Marie Steinerové, mimořádní hosté Csilla Boross a Magnus Vigilius Předplatné: DO
  • 10/02/2023
  • 19:00 - 21:50

Sobota — 11.02.2023

Balet NdB 2: Uroboros / Na krásném modrém... / Vodník Divadlo Reduta / Balet Uladzimir Ivanou, Markéta Pimek Habalová, Mário Radačovský

Balet NdB 2: Uroboros / Na krásném modrém... / Vodník

Vyprodáno
  • 11/02/2023
  • 18:00
Nebesa Mahenovo divadlo / Činohra Lucy Kirkwoodová

Nebesa

Derniéra
  • 11/02/2023
  • 19:00 - 22:10

Neděle — 12.02.2023

Edison! Divadlo Reduta / Činohra Zdeněk Král

Edison!

Poslední 4 vstupenky
  • 12/02/2023
  • 14:00 - 15:05
Evžen Oněgin Janáčkovo divadlo / Opera Petr Iljič Čajkovskij

Evžen Oněgin

  • 12/02/2023
  • 17:00 - 19:35
Majitelé klíčů Mahenovo divadlo / Činohra Milan Kundera

Majitelé klíčů

Lektorský úvod před představením
  • 12/02/2023
  • 19:00 - 20:40

Pondělí — 13.02.2023

Kouzelná flétna Janáčkovo divadlo / Opera Wolfgang Amadeus Mozart

Kouzelná flétna

  • 13/02/2023
  • 10:00 - 12:35
LiStOVáNí.cz: Cyklus scénických čtení s Lukášem Hejlíkem Divadlo Reduta / Činohra

LiStOVáNí.cz: Cyklus scénických čtení s Lukášem Hejlíkem

Vyprodáno
  • 13/02/2023
  • 21:00 - 22:15
Pronájem: Dva úplně nazí muži Mahenovo divadlo / Činohra

Pronájem: Dva úplně nazí muži

Slovácké divadlo. V ceně vstupenky je i ochutnávka vína z vinařství Víno Zlomek&Vávra.
Poslední 3 vstupenky
  • 13/02/2023
  • 19:00 - 20:40

Středa — 15.02.2023

Smutek sluší Elektře Mahenovo divadlo / Činohra Eugene O’Neill

Smutek sluší Elektře

Lektorský úvod před představením Předplatné: DČ, VR
  • 15/02/2023
  • 19:00 - 21:50

Čtvrtek — 16.02.2023

Leopoldstadt Mahenovo divadlo / Činohra Tom Stoppard

Leopoldstadt

Lektorský úvod před představením
  • 16/02/2023
  • 19:00 - 21:55
Při vší bolesti je vzpomínka na vás tou největší radostí Mahenovo divadlo - Malá scéna / Činohra Zdenka Braunerová, Julius Zeyer

Při vší bolesti je vzpomínka na vás tou největší radostí

  • 16/02/2023
  • 17:00 - 18:00

Pátek — 17.02.2023

Alcina Janáčkovo divadlo / Opera Georg Friedrich Händel

Alcina

Lektorský úvod před představením; hraje orchestr Collegium 1704
  • 17/02/2023
  • 19:00 - 23:00
Feminista Divadlo Reduta / Činohra Marek Šindelka

Feminista

PREMIÉRA Předplatné: PČR
Posledních 6 vstupenek
  • 17/02/2023
  • 19:00

Sobota — 18.02.2023

Feminista Divadlo Reduta / Činohra Marek Šindelka

Feminista

Lektorský úvod před představením Předplatné: ČR3
Posledních 16 vstupenek
  • 18/02/2023
  • 19:00
Kubula a Kuba Kubikula Mahenovo divadlo - Malá scéna / Činohra Vladislav Vančura

Kubula a Kuba Kubikula

Vyprodáno
  • 18/02/2023
  • 15:00 - 16:00

Neděle — 19.02.2023

Alcina Janáčkovo divadlo / Opera Georg Friedrich Händel

Alcina

Lektorský úvod před představením a diskuze s tvůrci po představení; hraje orchestr Collegium 1704
  • 19/02/2023
  • 17:00 - 21:00
Neklan Mahenovo divadlo / Činohra Julius Zeyer, Jaroslav Vostrý

Neklan

  • 19/02/2023
  • 17:00 - 19:30
Starý dobrý Nový (Oldřich) Divadlo Reduta / Činohra Petr Stančík

Starý dobrý Nový (Oldřich)

Vyprodáno
  • 19/02/2023
  • 17:00 - 19:10

Pondělí — 20.02.2023

Balet NdB 2: Uroboros / Na krásném modrém... / Vodník Divadlo Reduta / Balet Uladzimir Ivanou, Markéta Pimek Habalová, Mário Radačovský

Balet NdB 2: Uroboros / Na krásném modrém... / Vodník

Poslední 3 vstupenky
  • 20/02/2023
  • 19:00
Host: Městská strašidla Divadlo Reduta / Opera

Host: Městská strašidla

opera pro děti
  • 20/02/2023
  • 10:00 - 10:50

Středa — 22.02.2023

Amfitryon Divadlo Reduta / Činohra Molière

Amfitryon

Lektorský úvod před představením Předplatné: VH3
  • 22/02/2023
  • 19:00 - 20:50
Krok za oponu - Řecké pašije Janáčkovo divadlo / Opera

Krok za oponu - Řecké pašije

  • 22/02/2023
  • 11:00 - 12:10
Řecké pašije Janáčkovo divadlo / Opera Bohuslav Martinů

Řecké pašije

Lektorský úvod před představením
  • 22/02/2023
  • 19:00 - 21:30

Čtvrtek — 23.02.2023

Příhody lišky Bystroušky Janáčkovo divadlo / Opera Leoš Janáček

Příhody lišky Bystroušky

45 min před začátkem bude probíhat v přízemí foyer lektorský úvod pro děti od 6 – 10 let, pro děti od 10 let výš bude ve foyer připraven QR kvíz. Pro více informací kontaktujte naši divadelní lektorku na mailu pruch@ndbrno.cz.
  • 23/02/2023
  • 19:00 - 21:10
Ztížená možnost soustředění Divadlo Reduta / Činohra Václav Havel

Ztížená možnost soustředění

Lektorský úvod před představením
  • 23/02/2023
  • 19:00 - 21:10
Čekání na Godota Mahenovo divadlo / Činohra Samuel Beckett

Čekání na Godota

Veřejná generálka
  • 23/02/2023
  • 10:00

Pátek — 24.02.2023

Labutí jezero Janáčkovo divadlo / Balet Petr Iljič Čajkovskij, Robert Strajner

Labutí jezero

45 minut před přestavením bude probíhat lektorský úvod pro děti + Lektorský úvod pro dospělé diváky
  • 24/02/2023
  • 19:00 - 21:40
Čekání na Godota Mahenovo divadlo / Činohra Samuel Beckett

Čekání na Godota

PREMIÉRA Předplatné: PČM
  • 24/02/2023
  • 19:00

Sobota — 25.02.2023

Feminista Divadlo Reduta / Činohra Marek Šindelka

Feminista

Předplatné: ČR2
  • 25/02/2023
  • 17:00
Labutí jezero Janáčkovo divadlo / Balet Petr Iljič Čajkovskij, Robert Strajner

Labutí jezero

45 minut před přestavením bude probíhat lektorský úvod pro děti Předplatné: DM, VS
  • 25/02/2023
  • 17:00 - 19:40
Čekání na Godota Mahenovo divadlo / Činohra Samuel Beckett

Čekání na Godota

Předplatné: ČM3
  • 25/02/2023
  • 19:00

Neděle — 26.02.2023

Kdo se bojí Virginie Woolfové? Mahenovo divadlo / Činohra Edward Albee

Kdo se bojí Virginie Woolfové?

  • 26/02/2023
  • 19:00 - 21:00
Veselá vdova Janáčkovo divadlo / Opera Franz Lehár

Veselá vdova

Předplatné: O2
  • 26/02/2023
  • 17:00 - 19:25

Pondělí — 27.02.2023

Zlatý drak Mahenovo divadlo / Činohra Roland Schimmelpfennig

Zlatý drak

Lektorský úvod před představením
  • 27/02/2023
  • 19:00 - 20:35

Úterý — 28.02.2023

Labutí jezero Janáčkovo divadlo / Balet Petr Iljič Čajkovskij, Robert Strajner

Labutí jezero

Předplatné: DV, VS2, VS3
  • 28/02/2023
  • 19:00 - 21:40
Noc bláznů Mahenovo divadlo / Činohra Louis Nowra

Noc bláznů

EN SUB
  • 28/02/2023
  • 19:00 - 21:45